T M A T O M
1998
Společnost FORTEL DESIGN s.r.o. byla založena v roce 1998 za účelem provozování realitní činnosti a pro správu vlastních nemovitostí ke komerčním účelům. Za uplynulá léta činnosti společnost získala pevný finanční kapitál k rozšíření své působnosti do odvětví exportního poradenství. Zde působíme jako zprostředkovatel obchodní činnosti mezi evropskými a americkými zákazníky s celosvětovou výrobou v oblasti stavebnictví.
2006
V roce 2006 jsme naši činnost rozšířili o prodej mozaik. Můžeme se pochlubit jednou z největších kolekcí světové produkce v České republice. Sortiment zahrnuje skleněné, keramické, kamenné, kovové, ale i dřevěné mozaiky. Další s tím spojené služby, jako jsou architektonické návrhy, pokládka a realizace celého projektu jsou samozřejmostí. Spolupracujeme s mnoha světovými výrobci a sledujeme nejnovější trendy v oboru. Plánujeme SHOWROOM v Mladé Boleslavi s více jak 500 vzorky a školeným personálem, který usnadní výběr všem zákazníkům. Více na www.mozaiky.eu
2011
V roce 2011 byl tento SHOWROOM v centru Mladé Boleslavi slavnostně otevřen. Je to jediný showroom v České republice a okolí s unikátním výběrem více než 120 druhů přírodních kamenů. Vzorky přírodních kamenů se nachází na ploše 700 m2. Každý vzorek zabírá plochu okolo 6 m2.
2013
Společnost FORTEL DESIGN s.r.o. se stává výhradním prodejcem produktů Slate-Lite (kamenná dýha, kamenná tapeta) pro Českou a Slovenskou Republiku.
Cílem společnosti je uspokojit širokou síť i těch nejnáročnějších zákazníků vysokou kvalitou výrobků, individuálním přístupem a spolehlivými službami. Věříme, že spolupráce s Vámi jako našimi obchodními partnery bude pro Vás přínosná a zajímavá. Mgr. Lukáš Školoud majitel společnosti
Kontakt
FORTEL DESIGN s.r.o. IČ: 25681524, DIČ: CZ25681524
Platnéřská 88/9
110 00 Praha 1 - Staré Město
Czech Republic Telefon: +420 602 111 706
sídlo firmy :
Výhradní prodejce Slate-Lite pro Českou a Slovenskou Republiku :
• Produkty
Mapa stránek